Prvenstvo Hrvatske u katama

U subotu 06.11.2021. u organizaciji karate kluba Slavonski Brod i Hrvatskog karate saveza organizirano je Prvenstvo Hrvatske u katama za mlađe uzrasne kategoriji, djevojčice i dječake od 7 do 13 godina.

Na natjecanju je nastupio 161 natjecatelj iz 31 hrvatskog kluba. Karatisti iz Ivanić Grada osvojili su tri srebra i dvije bronce.

Lota Dianić, Dorotea Lauter i Katja Kelava osvojile su 2.mjesto u kategoriji kata teama cicibanke, djevojčice 6,7 i 8 godina.

Karlo Akalović, Marko Mikecin i Erik Ivić osvojili su 2.mjesto u kategoriji kata teama mlađih učenika, dječaci 8,9 i 10 godina.

Matej Suhina, Domagoj Jagar i Franko Valentić osvojili su 2.mjesto u kategoriji kata teama mlađih kadeta, dječaci 12,13 i 14 godina.

Eugen Tomaj, Patrik Tušek i Fran Akalović osvojili su 3.mjesto u kategoriji kata teama mlađih učenika, dječaci 8,9 i 10 godina te 3.mjesto u kategoriji kata teama učenika, dječaci 10, 11 i 12 godina.

Nastupile su još Dora Valentić, Nina Cvijanović i Tina Oković u kategoriji kata tema učenica, djevojčice 10,11 i 12 godina no nisu se uspjele popeti na postolje uz sjajne izvedbe.