Valentinovo pod maskama

Dana, 13. veljače 2018.g. održana je priredba "Valentinovo pod maskama". Učenici predmetne nastave predstavili su se u šarolikom izdanju uz plesove, pjesme i igrokaze.

Program je vodila naša svestrana voditeljica Sara Bereković. Festival zaljubljenih, raspjevanih i rasplesanih maski počeo je igrokazom Zaljubitis (mentor Ana Badrov Valentak). U glavnim ulogama nastupili su Sara Bereković, Laura Miklik i Bernard Vreš.

U nastavku smo plesali uz učenike 5a i b razreda koji su nam se predstavii kao pande i navijači (mentori Jasmina Zdolc i Ivanka Pejić).

Prekrasnu pjesmu Say Something otpjevala je Hana Sever, koja se i ove godine iskazala kao uspješna glazbenica.

Urnebes s Babama podigao je na noge cijelu publiku. Učenici 6a i c razreda zabavili su sve prisutne, a ako ste bolje pogledali, mogli ste prepoznati i njihove razrednice Marinu Brgles i Anu Badrov Valentak koje se svake godine pridružuju maskirane svojim učenicima.

Slijedilo je predstavljanje predsjedničkih kandidata u izvedbi učenika 6b razreda (mentor Ljiljana Bilanović). Nasmijali smo se do suza, a učenici su pokazali svoje govorničke sposobnosti. Možda netko od njih zablista na političkoj sceni u budućnosti...

Paula Korša predstavila se pjesmom Ako je vrijedilo išta i zaradila veliki pljesak!

Turisti iz 7a i b (mentor Gordana Mohler) plesali su na pjesme Despacito i Single Ladies.

Nakon toga pogledali smo zanimljivu koreografiju tužnih klaunova iz 8a (mentor Kristina Maloševac).

Luna Turk prezentirala je svoje iznimne vokalne sposobnosti u izvedbi pjesme Da znaš.

Ekipa iz 8b (mentor Jelena Skupnjak) pokazala je kako izgleda dan nakon neprospavane noći. Plesali su na skladbu Evo noći, evo ludila i bilo je ludo!!!

Emotivnom ljubavnom pričom iz mjuzikla Fantom u operi u izvedbi učenika 8c razreda (mentor Tatjana Devčić Stefanović) završili smo ovogodišnju manifestaciju.

Nadamo se da ste uživali u našem programu!

Pohvaljujemo sve učenike za izniman trud! Bravo za sve!!!

Zahvaljujemo i publici koja se okupila u velikom broju i pljeskom nagradila sve izvođače!

Pozdrav do sljedeće godine!

objavio: Tatjana Devčić Stefanović   datum: 16. 2. 2018.