Dan jabuka, Dan kruha

Razredna nastava OŠ Dubrava obilježila je Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, Dan jabuka i Dan kravate

Danas je u matičnoj školi bilo osobito i veselo. U 14:00 sati okupili smo se u školskoj dvorani svi, i mali i veliki...mame, tete, bake, djedovi, braća, sestre, rodbina, učenici, učiteljice, školski suradnici, pedagog Elvis Zalović, ravnateljica Marijana Kozumplik Kemenović, svi uvaženi gosti...

Okupili smo se na priredbu povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, a ujedno smo svojim modnim kreacijama podržali i Dan kravate.

Svi smo s ljubavlju i znatiželjom promatrali što su nam učenici i učiteljice pripremili. Bilo je tu smijeha, pjesme, molitve, igrokaza, plesa, igre, različitih scenskih nastupa i bogatstvo raznovrsnih kostima.

Ravnateljica je bila sretna s nama, uvijek nam se obrati s nekoliko lijepih riječi, također, pozdravila nas je i u ime župnika Mihilla, koji je bio spriječen, iako se uvijek rado odazove k nama na susret.

Nakon programa i fotografiranja, te kratke prigodne molitve, pohrlili smo u učionice na "njam njam", kako su rekle naše današnje voditeljice Ena i Asja, "ali bez mljackanja". Pekarski proizvodi su bili krasni, prava remek djela, a tek okusi...svi smo bili siti, ali i duša je bila puna ljubavi i zahvale i zadovoljstva.

Hvala svima koji su pridonijeli današnjem danu.

objavio: Katarina Hajdek   datum: 18. 10. 2023.