Učionica zabave i znanja

UČIONICA ZABAVE I ZNANJA

U učionici zabave i znanja nalaze se različiti:

• dokumenti i materijali za treći razred nastali u školskoj godini 2022./2023.
  • dokumenti i materijali za drugi razred nastali u školskoj godini 2021./2022.
  • dokumenti i materijali za prvi razred koje sam stvarala tijekom školske godine 2020./2021.

Svi se materijali mogu pregledati i preuzeti, a zatim printati ili prilagođavati prema vlastitim željama i potrebama.

Nadam se da će vam primjeri u učionici zabave i znanja pomoći u radu.

UČIONICA ZABAVE I ZNANJA

UČIONICA ZABAVE I ZNANJA-PRILAGODBA SADRŽAJA

U učionici zabave i znanja nalaze se materijali (nastavni listići i izlazne kartice) prilagodbe sadržaja pojedinih nastavnih predmeta za 3. razred. Svi se materijali mogu pregledati i preuzeti, zatim printati ili prilagoditi prema vlastitim potrebama i željama.

UČIONICA ZABAVE I ZNANJA-PRILAGODBA SADRŽAJA

Prava i obveze biciklista

S lijepim, toplim i suhim vremenom na našim će se ulicama viđati sve više biciklista. Oni su, kao i vozači motornih vozila te pješaci, sudionici u prometu pa ih ovim kratkim prikazom podsjećamo na njihova prava i obveze u prometu. To je osobito bitno znati kada se radi o biciklistima koji se voze u većim i prometnijim gradovima.

Dolaskom proljeća u većem se broju počinju voziti bicikli. Biciklisti često i ne razmišljaju imaju li kakve obveze u prometu na cestama, a isto tako često ne znaju koja su im prava. Neka od najčešćih pitanja koja se uz vožnju biciklista po gradu javljaju su:

- smije li se biciklom voziti po nogostupu?

- smije li biciklist voziti pod utjecajem alkohola?

- mora li se za vrijeme vožnje biciklom nositi zaštitna kaciga? itd.

Više pročitajte na sljedećoj poveznici:

« Ožujak 2017 »