Korisnik:
Lozinka:

VALENTINO IVANIĆ - PRVAK HRVATSKE!

U subotu, 14. ožujka. 2015. u Jastrebarskom je održano prvenstvo Hrvatske za učenike (10 i 11 godina) u borbama. Na natjecanju je nastupilo preko 200 natjecatelja iz 73 kluba. Važno je napomenuti da na prvenstvu Hrvatske nastupaju samo oni natjecatelji koji su ocjenjeni kao najbolji u svojim klubovima te ih na taj način prezentiraju na ovom prestižnom natjecanju. Najuspješniji od dubravskih karatista bio je Valentino Ivanić, koji je u kategoriji do 30 kg osvojio 1. mjesto i postao prvakom Hrvatske.

Valentino je u svojoj kategoriji imao 25 mladih boraca, ali se sa 4 sigurne pobjede popeo na najvišu stepenicu i osvojio svoje najvažnije zlato. Za nastavak odličnih rezultata pobrinula se Nelly Džanić, koja je u kategoriji učenica do 36 kg osvojila brončanu medalju. Iako rastom među najmanjima u svojoj kategoriji Nelly je bila izuzetno hrabra i nastavila zavidan niz rezultata (23 postolja do sada) i zasluženo osvojila broncu.

Nelly i Valentino imaju tek 10 godina, a karate treniraju već 5 godina.  Od ostalih natjecatelja najbliži medalji je bio Domagoj Draženović koji je izgubio borbu za 3. mjesto.

Čestitamo Valentinu, Nelly i ostalim karatistima uz želju da samo tako nastave sa sjajnim rezultatima!