Dan kruha u predmetnoj nastavi

U petak 15. listopada 2021. učenici predmetne nastave matične škole obilježili su Dan kruha.

Jesen je pokazala svoje najljepše boje i pomiješala ih s mirisima toplih peciva i kolača koje su vrijedno pripremili naši učenici sa svojim roditeljima, bakama i djedovima, na čemu im se iskreno zahvaljujemo!

Pod vodstvom mentorica, vjeroučiteljice Ivanke Pejić te učiteljica Ane Badrov-Valentak i Tatjane Devčić Stefanović, učenici su pripremili prigodan program. Zbog toplog i sunčanog vremena program je izveden na otvorenom te smo tako imali prekrasan doživljaj jeseni i njenih plodova.

Voditeljica Ema Vukšić Kovačević najavila je recitacije Masterchef (Laura Purković, Katja Bezrok, Ana Marina Puljić, Nina Krivan i Lorena Kovačević) i Ja sam kruh običan (Katja Vacenovski).

Nakon toga je uslijedila pjesma Clap your hands and sing u izvedbi školskog zbora Dubravske zvjezdice, a program je završio Molitvom za kruh koju je izvela Petra Koprić.

Velečasni Mihil Gojani nam je uputio nekoliko prigodnih misli te istaknuo važnost kruha i zajedništva ljudi u ovom izazovnom vremenu.

Nakon blagoslova kruha i plodova zemlje te zajedničke molitve, ravnateljica se zahvalila učenicima na lijepom obilježavanju Dana kruha, prvoj priredbi nakon skoro dvije godine!

objavio: Tatjana Devčić Stefanović   datum: 16. 10. 2021.