Dragi prvašići, dobro došli u školu!

U ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine počela je nova školska godina. Ispred  PŠ Farkaševac okupili su se učenici i uzbuđeno čekali školsko zvono. Najnestrpljiviji su bili prvašići. U školu su došli u pratnji roditelja. Neki su sa sobom doveli svoju stariju braću i sestre.

Veselo su trčakarali školskim dvorištem.

Vrlo rado su se slikali i veselo zapitkivali: "Je li došla naša učiteljica? Kako izgleda? Jel' jako stroga?"

Za to vrijeme ostali učenici pripremali su se za svečani program koji je započeo točno u 14.00 sati.

Na početku programa učenice četvrtog razreda otpjevale su himnu.

Učiteljica Helena Matijašević pozdravila je sve prisutne s nekoliko prigodnih riječi i zahvalila se Općini Farkaševac na donaciji udžbenika za učenike prvog razreda.

Načelnik Općine Farkaševac Dražen Draganić uputio je svim učenicima riječi dobrodošlice. Pri tome je posebno pozdravio prvoškolce i njihove roditelje.

Program su nastavili učenici drugog razreda igrokazom "Prvašić i školska klupa" te recitacijom "Abeceda".

Program su priveli kraju učenici trećeg razreda učeničkim sastavkom "Prvi dan nastave", recitacijom "škola zove" i igrokazom "Budući prvašići" kojeg je napisao Antonio M.

Svim učenicima želimo puno sretnih i radosnih trenutaka u školskim klupama.

objavio: Lidija Hatadi   datum: 4. 9. 2017.