Sportski dan u Farkaševcu

Učenici PŠ Farkaševac i ove godine(20. 05. 2014.), obilježili su Sportski dan...

Učenici PŠ Farkaševac i ove godine obilježili su Sportski dan u svrhu promicanja zdravih navika i načina života. Natjecanja i radionice vezane uz Sportski dan održani su u dva dijela. Prvi dio(Sportske igre i natjecanja) održao se na igralištu PŠ Bolč. Od disciplina u kojima su se učenici natjecali bili su tu nogomet, skakanje u vreći, karike na marike, nošenje jajeta u žlici, bacanje loptice u cilj, povlačenje užeta te trčanje. Učenici su pokazali zavidne vještine u svim sportovima i disciplinama. Drugi dio ovog dana, održan je u prostorijama PŠ Farkaševac. Organizirane su radionice iz povijesti(povijest Hrvatske nogometne reprezentacije), likovna radionica(izrada medalja), radionica iz Hrvatskog jezika(pisanje vijesti o Sportskom danu), društvene igre(bela, Čovječe ne ljuti se i Mlin), a prof. Ivica Košić i prof. Vedrana Ćetković izradili su diplome za sve kategorije i sve učenike koji su pobijedili u pojedinim disciplinama. Kao završna aktivnost predviđeno je plesanje Limba u čemu sudjeluju svi učenici. Učenici su se lijepo zabavili, pokazali svoja znanja i vještine, aktivno sudjelovali u igrama te s nestrpljenjem očekuju novi (Sportski) dan.

Kako smo se zabavljali možete vidjeti u foto-galeriji.

Napisala: Stela Mesar, 8.f

objavio: Jasnica Mahnet   datum: 26. 5. 2014.