Dan engleskog jezika

Dan engleskog jezika obilježava se svake godine 23. travnja. Nakon dvije godine pauze, zbog epidemije koja nas je zatekla, vratili smo se starim navikama.

Ove godine, tijekom cijelog tjedna održavali smo natjecanja u OŠ Dubrava i u PŠ Farkaševac. Natjecanju su prisustvovali učenici od četvrtog do osmog razreda. Učenici su sudjelovali u Spelling Bee natjecanju,  kvizovima i u Escape room-u. Pohvaljujemo učenike na velikom odazivu i nadamo se da će dogodine odaziv biti jednak, ako ne i veći. U obje škole sudjelovalo je više od 50 učenika. Obzirom na velik broj učenika, koji su se odazvali, spomenut ćemo samo osvajače prvih nagrada.

PŠ FARKAŠEVAC

4. razred: Jan Blagaj/ Leonela Matić

5. razred: Emanul Šatrak

6. razred: Nikola Bukal

7. razred: Antonio Mičuda

8. razred: Stela Miletić

Matična škola u Dubravi

4. razred: Tiana Marković

5. razred: Arsen Vacenovski

6. razred: Ema Švaljek/ Katja Vacenovski

7. razred: Klara Rakiževac/ Marija Štrbenac

8. razred: Lukas Habijančić/ Filip Horvat

Dugo nam je trebalo da napišemo kratak sadržaj, jer je trebalo  strpljivo dočekati nagrade i podjelu u obje škole. Hvala još jednom svima na sudjelovanju i strpljivosti.

Vaše teacherice

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 9. 5. 2022.