U novoj školskoj godini

Dragi moji učenici!

Zakoračili smo u novu školsku godinu, a nastava samo što nije krenula.

Želim vam da s lakoćom i sa zadovoljstvom nastavljate usvajati nova znanja i sklapate nova prijateljstva. Uz trud i strpljenje vaših učitelja te ljubav i podršku vaših roditelja/skrbnika, sigurna sam da će vaši školski dani biti uspješni.

Mnoge će razveseliti što je omogućeno održavanje dopunske i dodatne nastave te izvannastavnih aktivnosti uživo u mješovitoj skupini učenika uz pridržavanje epidemioloških mjera. Isto se odnosi i na sportske aktivnosti.

Za vrijeme odmora bit će prilike i vremena za druženje s vršnjacima uz pridržavanje epidemioloških mjera.

Vjerujem da ćete biti marljivi, odgovorni i savjesni u obavljanju svojih dužnosti.

Skrećem pozornost na pridržavanje svih naputaka i protokola o kojima već mnogo znate, a o njima ćete još porazgovarati s vašim razrednicima.

Dragi roditelji/skrbnici,

pozivam vas da djeci pomognete u usvajanju novih navika i odgovornosti  prema sebi i drugima koje donosi školovanje u drugačijim uvjetima.

Molim vas da svoje obveze izvršavate odgovorno i savjesno.

Zahvaljujem vam na podršci, pomoći, razumijevanju i uloženom trudu.

Svima želim  obilje mira, radosti i zdravlja!

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 3. 9. 2021.