Prvi dan nastave za učenike prvog razreda PŠ Farkaševac

Prvi dan nastave - 6. rujna 2021. godine

PŠ FARKAŠEVAC

Prvi dan nastave učenici 1.f razreda dolaze u školu u  14.00 sati.

Učenike će pred školom dočekati učiteljica i stručni suradnik pedagog. Nakon prigodnih riječi i upućene dobrodošlice učenici će ući u školu.

Razredni odjel  imat će svoju „stalnu“ učionicu gdje će se izvoditi svi nastavni predmeti.  Nastava Tjelesne i zdravstvene kulture  izvodit će se na otvorenom prostoru kad god to budu dozvoljavale vremenske prilike. Nastava Informatike izvodit će se u informatičkoj učionici.

U školu su stigli udžbenici, radne bilježnice i ostali obrazovni materijali koje će učenici preuzeti prvi dan nastave. Stoga ne zaboravite ponijeti školsku torbu.

Poželjno je redovito nošenje vlastitog školskog pribora jer posuđivanje od drugih učenika u ovoj situaciji nije uputno.

Prvi dan nastave učenici 1.f razreda imaju nastavu do 16.00 sati. Razredna učiteljica upoznat  će učenike sa svim najvažnijim uputama, preporukama, protokolom, voznim redom autobusa i rasporedom sati.

Po završetku nastave učenici odlaze kućama sa svojim roditeljima.

Od utorka 7. rujna nastava će se odvijati prema redovitom rasporedu od 13.45 sati do 17.55 sati.

Učenici 1.f razreda u školu će ulaziti na sporedni ulaz. Učenici putnici  ulazit će  u školu  prema dolasku autobusa. Učenici koji ne putuju u školu će ulaziti u 13.35 sati.

Prehrana u školskoj kuhinji također kreće od 7. rujna 2021.

Napomena:
Prije polaska u školu izmjerite temperaturu i zapišite ju u bilježnici ili informativki. Ako je temp.  37,2oC i veća, ako   imate simptome respiratornih ili drugih zaraznih bolesti (kašalj, poteškoće u disanju, proljev, povraćanje, grlobolja, poremećaj njuha i okusa), ako vam je izrečena mjera samoizolacije ili ako ste zaraženi s COVID-19, ne smijete dolaziti u školu već  roditelj telefonom treba obavijestiti razrednu učiteljicu te nadležnog liječnika.

U autobusu su obavezne zaštitne maske.

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 31. 8. 2021.