Održavanje 22. državne smotre projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja

Na temelju provedenih županijskih smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja, u povezanosti s drugim međupredmetnim temama, uzimajući u obzir okolnosti koje su nastale tijekom širenja epidemije izazvane virusom covid19 te na temelju konzultacije s članovima Državnog povjerenstva za provedbu Smotri i natjecanja iz Građanskog odgoja i obrazovanja u 2020. godini, odlučeno je da se projekti na županijskim razinama, koje su selekcionirala županijska povjerenstva za procjenu projekata, ujedno smatraju projektima državne razine.

Učenici su u svojim školama, prema propisanim mjerama za zaštitu od Covid-19 infekcije, pred kamerama prikazali i branili svoje projekte koje su članovi prosudbenih povjerenstava pratili na daljinu i postavljali učenicima pitanja radi evaluacije. Suci procjenitelji prethodno su pregledali snimke svih projekata prije održavanja smotre na daljinu. Slijedom toga će projekti koje su predložila županijska povjerenstva za sudjelovanje u državnoj smotri biti uvršteni u Zbornik projekata 2020.

Učenici i mentori učenika predloženi za sudjelovanje na državnoj smotri dobit će pohvalnice odnosno zahvalnice.

Na virtualnoj županijskoj smotri koja je održana 25. ožujka 2021. sudjelovali su učenici 3.f razreda PŠ Farkaševac i njihova učiteljica Lidija Hatadi. Prezentirali su projekt Zajedno možemo više - Izgradnja učionice na otvorenom.

Silno smo ponosni na Jana Blagaja, Ninu Dobošić, Leonelu Matić i Emu Pavlić i učiteljicu Lidiju. Uložili su golemu energiju, znanje, trud i volju  te pokazali da se nalaze među najboljima iz ovog područja.

Iskrene čestitke!

Priloženi dokumenti:
Drzavna_smotra.pdf (436.59 KB)

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 13. 5. 2021.