Organizacija nastave u matičnoj školi

Dragi učenici i poštovani roditelji!

Svega nekoliko dana dijeli nas od početka nove nastavne godine.

Kako su u tijeku radovi na sanaciji škole za početak nastave u uporabi neće biti osam učionica.

Nastava će se organizirati u dijelu škole koja nije zahvaćena navedenim radovima te u prostoru školsko-sportske dvorane.

Nastavna godina počinje 4. rujna 2017. godine.

​Učenici od 5. do 8. razreda dolaze u jutarnju smjenu. Nastava počinje u 7.45 sati. Učenici od 1. do 4. razreda dolaze u popodnevnu smjenu. Nastava počinje u 13.45 sati. Autobusi voze prema rasporedu kao i prošle školske godine.

​U  školsko-sportskoj dvorani u 14.00 sati održat će se program dobrodošlice prvašićima.

​Prvi dan nastave svi učenici će imati po tri nastavna sata.

​Napominjem kako će se za vrijeme trajanja radova voditi briga o sigurnosti učenika i svih djelatnika škole. Prvi dan nastave učenici će dobiti jasne upute o slobodi i sigurnosti kretanja po školi i van nje.

​Nastava će teći prema redovitom rasporedu. Ne sumnjajte i ne dovodite u pitanje stručnost, organiziranost, kreativnost i fleksibilnost učitelja te kvalitetu nastave.

​Školske papuče su i dalje obavezne. Dok ne stignu nove, mogu poslužiti stare papuče ili bilo kakve natikače.

​Nastava tjelesne i zdravstvene kulture održavat će se vani, naravno u slučaju lijepog vremena. Stoga do daljnjega nisu potrebne posebne tenisice za sportsku dvoranu.​​

Pribor za likovnu kulturu donosit će se prema potrebi.

Kuhinja s radom počinje u utorak, 5. rujna 2017.

​U prvom tjednu nastave održat će se roditeljski sastanci.

​U privitku možete pogledati raspored organizacije nastave do 10.10.2017. Od tog datuma u funkciji bi trebale biti četiri novouređene učionice.

Sve vas pozivam na dobru suradnju, podršku, strpljenje i razumijevanje.

Priloženi dokumenti:
ORGANIZACIJA_NASTAVE.docx (16.78 KB)

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 24. 8. 2017.