preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

Rezultati likovnog natječaja "Prijatelj suhozida"

Na likovnom natječaju "Prijatelj suhozida" je rad "Baljenac" naše učenice Lucije Mesec izabran među najbolje u kategoriji učenika svih dobnih skupina.


Ukupni rezultati natječaja su ovi:

Predškolska kategorija
1. mjesto: "Baljenac" - olovka i drvene boje, Roko Erlić (7 godina), Dječji vrtić "Smilje" ("Ciciban"), Šibenik, odgojiteljice Vlatka Radovčić i Gordana Bukić,
2. mjesto: "Pogled odozdo na strop bunje" - tempera, Andrija Ivančević (6 g.), Dječji vrtić "Smilje" ("Građa"), Šibenik, odgojiteljice Anči Blaće i Adrijana Diklić,
3. mjesto: "Suhozidi i bunja" - ugljen, Marta Čubrić (6 g.), Dječji vrtić "Smilje" ("Ciciban"), Šibenik, odgojiteljice Marija Šare i Valentina Bukić.

Kategorija prva četiri razreda osnovne škole
1. mjesto: skulptura "Mala bunja", Dora Tandarić, IV. razred Osnovne škole "Murterski škoji", Murter, učiteljica Jelena Čurić,
2. mjesto: "Bunja" - tempera, Toni Slavica, I. razred Osnovne škole "Jurja Šižgorića", Šibenik, učiteljica Katica Olivari,
3. mjesto: "Pogled ispod mosta" - olovka, Jakov Lukić, III. razred Osnovne škole "Jurja Barakovića", Ražanac, učiteljica Ana Zekanović.

Kategorija završna četiri razreda osnovne škole
1. mjesto: triptih "Prijatelji suhozida" - kreda i ugljen na kartonu, djelo skupine učenika VI.b razreda Osnovne škole Jurja Šižgorića u Šibeniku, učiteljica Ivana Skroza,
2. mjesto: "Baljenac" - pastel, Mila Žunec Brandt, V.b razred Osnovne škole Josipa Jurja Strossmayera u Zagrebu, učiteljica Ivona Biočić Mandić,
3. mjesto: "Usamljeno drvo" - flomaster, VI.b razred Katoličke osnovne škole u Šibeniku, učiteljica Milena Mikulandra.

Kategorija srednje škole
1. mjesto: "Triptih bunje" - tekstilni kolaž, Doris Badurina, II.c razred Škole primijenjene umjetnosti i dizajna u Zadru, profesorica Sandra Bačić,
2. mjesto: "Kameni otisci" - tekstilni kolaž, Matej Jelić, II.c razred Škole primijenjene umjetnosti i dizajna u Zadru, profesorica Sandra Bačić,
3. mjesto: "Rašina bunja" - akril na drvu, Bruna Čičin-Šain, IV.d razred Gimnazije Antuna Vrančića.

Kategorija svih dobnih skupina:
1. mjesto: "Kornatske međe" - ugljen, Ivana Bura, Potomje,
2. mjesto: "Kornati" - tempera, Igor Dupalo, Narodno sveučilište Dubrava u Zagrebu, mentorica prof. M. Munger,
3. mjesto: "Baljenac" - akrilik na platnu, Šibenik.

Kategorija učenika svih dobnih skupina
Najbolji radovi u ovoj kategoriji su "Baljenac" Lucije Mesec (VII. razred Osnovne škole Dubrava, Područna škola Farkaševac, mentorica prof. def. Vedrana Ćetković), "Veseli stari otok" Matea Dragovčića (VIII. razred Centra za odgoj i obrazovanje "Šubićevac" u Šibeniku, mentorica Žana Klisović) i "Baljenac" Aleksandra Popca (VIII. razred Centra za odgoj i obrazovanje "Šubićevac" u Šibeniku, mentorica Žana Klisović).

Najbolji rad čitavog likovnog natječaja je tekstilni kolaž "Triptih bunje" od Doris Badurine.

http://muzej-sibenik.hr/doc/2017/05/Rezultati%20likovnog%20natjecaja%20Prijatelj%20suhozida.pdf

https://www.facebook.com/prijateljsuhozida/posts/426557841046272:0



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 28. 5. 2017.

Tražilica

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča

Anketa
Crno ili bijelo?




Forum

Korisni linkovi
Nacionalni informaci...

Dnevni tisak

Profesionalna orijen...


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju